Zapojené firmy

STACHE-TRADING

Firma byla založena roku 1991 a původně obchodovala s materiály pro chemickou výrobu. V současné době se zabývají kovoobráběním – dělení materiálu, soustružení, svařování aj. V kooperaci zajišťují i tepelnou úpravu materiálů a povrchovou úpravu například zinkování, černění nebo práškové lakování. Je jednou z partnerských firem VOŠ SŠ, Centrum odborné přípravy.

INCOMIA s.r.o.

Společnost byla založena roku 2002 nabízí odborné a kvalitní poradenství ve všech oblastech pojišťovnictví a úzce spolupracuje s VOŠ SŠ, Centrum odborné přípravy. Nabízí doporučení pojistného produktu, který nejlépe vyhovuje potřebám zákazníka, odbornou pomoc v případě pojistné události, uzavření pojistné smlouvy aj. Společnost se zabývá zprostředkovatelskou činností v pojišťovnictví, ale i činností ve vzdělávání.

JM Servis s.r.o.

JM servis s.r.o. je zavedenou českou rodinnou firmou s mnohaletou tradicí kladoucí důraz především na spokojenost svých zákazníků, stejně tak jako firemních partnerů. Společnost je zaměřena na poskytování komplexních servisních služeb a zákaznické podpory v oblasti spotřební elektroniky a domácích spotřebičů. Její portfolio aktivit obsahuje od služeb záručních a pozáručních oprav, poskytování zákaznické podpory přes prodej elektroniky až po poskytování služeb v oblasti reverzní logistiky.

Kontakty


Mgr. Stanislav Jíra

Jednatel společnosti INCOMIA s.r.o.

T: +420 602 365 184

E: incomia@incomia.cz

Ing. Jan Maleninský

Jednatel společnost JM servis s.r.o.

T: +420 775 598 882

E: jan.maleninsky@jm-servis.cz

Mgr. Tomáš Toman

kontaktní osoba STACHE – TRADING s.r.o.

E:  toman@stache.cz